پیام صوتی چیست؟

ارسال پیام صوتی هدفمند به صورت انبوه ، به خطوط ثابت و همراه

در سامانه ابری میدیوماه، امکان ارسال پیامک صوتی به صورت ضبط شده به تمام خطوط تلفن (همراه و ثابت)  فراهم شده است. می‌توانید صدای مورد نظر را ضبط نمایید و به شماره‌ موبایل یا شماره‌های ثابت به صورت تکی یا انبوه پیام صوتی ارسال نمایید.

این مدل از پیام را می‌توانید بر اساس بانک‌های شماره شهری، منطقه‌ای و مشاغل ارسال کنید، یا با تعریف دفترچه تلفن، به افراد مورد نظر ارسال کنید

  • پیامک صوتی ۶۰ ثانیه ای که از طریق پنل پیامکی قابل ارسال به شماره تلفن های همراه و ثابت است، یکی از روش های نوین تبلیغاتی به شمار می رود. سال هاست که افراد جامعه با انواع تبلیغات تصویری و متنی رو به رو هستند و با توجه به تعدد این نوع تبلیغات، اثرگذاری آنها نیز کمتر شده است. ارسال پیامک صوتی با توجه به هزینه پایین و تاثیر بالایی که دارد ، امروزه یک ابزار تبلیغاتی جذاب به شمار می رود و بخش عظیمی از بازار را در اختیار خود قرار داده است.

مزیت های ارسال پیامک صوتی:

این نوع پیام به شما این امکان را می دهد که ارتباط نزدیکتری با مخاطبین خود برقرار کنید و با صدا و لحن خودتان پیامتان را منتقل کنید و با این کار به مخاطبین خود احساس ارزشمند بودن را منتقل کنید. ارسال پیام صوتی باعث میشود مخاطب شما رابطه صمیمانه تری با برند شما برقرار کند زیرا که در پیام صوتی میتوان احساسات را نیز منتقل کرد و مخاطب را تحت تاثیر قرار داد، کاری که در پیام های متنی به سختی میتوان انجام داد. بزرگترین مزیت پیام صوتی میدیوماه، ارسال به خطهای تلفن ثابت علاوه بر شماره تلفن های همراه می باشد که میتواند طیف گسترده تری از کاربران را شامل شود.

پیامک صوتی را چگونه باید ارسال کنیم؟

برای استفاده از این قابلیت فقط کافیست صوت مورد نظر خود را که باید زیر ۶۰ ثانیه باشد ضبط کرده و بعد از ورود به سامانه پیامک میدیوماه با استفاده از ابزارهای رایگانی که وجود دارد، به فرمت مناسب تبدیل و ساعت ارسال آن را معین کنید، سپس سرشماره ارسالی مورد نظر خود را انتخاب می کنید و به  لیست شماره های مورد نظر خود ارسال می کنید. شما میتوانید قبل از ارسال پیام صوتی، تعداد تلاش برای ارسال را معین کنید و در صورت عدم پاسخگویی تا ۳ بار میتوانید تماس را برقرار کنید.

آیا پیام صوتی قابلیت  ارسال انبوه را دارد؟
بله، هیچ محدودیتی در تعداد ارسال پیام صوتی وجود ندارد و امکان ارسال پیامک صوتی به صورت انبوه و تکی وجود خواهد داشت. همچنین از طریق این نوع ارسال میتوانید به تمام شماره های موجود در بانک شماره های پنل پیامک میدیوماه ارسال انجام دهید.

آیا پیام صوتی باید فرمت خاصی داشته باشد؟

بله فایل صوتی می بایست با فرمت wav بوده و بهتر است دارای مشخصات ۸۰۰۰hz,16kb,Mono باشد، در پنل کاربری مدیانا و در بخش ارسال پیامک صوتی می توانید از لینک coverter برای تبدیل فرمت اولیه به فرمت استاندارد استفاده کنید و سپس فایل تبدیل شده را در پنل آپلود کنید.

آیا هزینه پیام های نرسیده عودت داده میشود؟
بله، در این نوع ارسال هزینه پیام های نرسیده به مخاطب یا رد تماس شده عودت داده می شود و فقط هزینه ارسال های موفق در پنل ثبت می شود.

آیا امکان ضبط پیام مورد نظر ما وجود دارد؟بله، شما می توانید از استودیو میدیوماه جهت ضبط پیام صوتی ویژه خود استفاده کنید و پیام صوتی خود را با بالاترین کیفیت و استاندارد برای مخاطبین خود ارسال کنید.

آموزش ویدیویی ارسال پیام صوتی در سامانه پیامکی میدیوماه