همکاری در فروش

شیوه کسب درآمد با میدیوماه ثبت نام کنید محصولات را به دیگران معرفی کنید با خریدشان پورسانت دریافت کنید

همکاری در فروش (Affiliate Marketing) 

در سیستم همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ) میدیوماه هر فرد می تواند با عضویت در آن و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. این روش از مهم ترین شیوه های کسب درآمد از اینترنت و شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام به حساب می آید.

واژه  افیلیت مارکتینگ Marketing Affiliate یا بازاریابی پورسانتی و همکاری در فروش یعنی شما به کمک سیستم‌های همکاری در فروش، می توانید به درآمدهای عالی برسید؛ اما چطور؟ همکاری در فروش یعنی شما می توانید درآمد خودتان را از زمان و مکان جدا کنید، یعنی از هرجای کشور در هر زمانی بتوانید کسب درآمد کنید. شاید از خودتان بپرسید که آیا از این راه می توان درآمد کافی بدست آورد یا اصلا این مدل کسب درآمد چگونه عمل می کند؟

همکاری در فروش یک روش کسب و کار اینترنتی است که هم فروشنده و هم همکار در فروش را به سود می رساند. یعنی یک رابطه برد برد. (win win) همکاری در فروش همکاری در فروش همکاری در فروش چیست؟ سیستم های همکاری در فروش در اصطلاح انگلیسی Marketing Affiliate یعنی بازاریابی بر پایه میزان عملکرد ”performance marketing based ”که در آن صاحب کسب و کار، پورسانتی را به بازاریابان و همکاران خود در فروش به ازای هر بار خرید مشت بازدید کنندگان از وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود پرداخت می‌کند.

افیلیت مارکتینگ یا همان همکاری در فروش هم برای افرادی که صاحب وب سایت و فعال فضای مجازی هستند مناسب است و هم در شرایطی که شخص وب سایت ندارد قابل اجراست. به این صورت که بازاریاب شروع به تبلیغ محصول ارائه شده می‌کند و آن را به مشتری ارائه می دهد، بعد از اینکه محصول توسط مشتری خریداری شد، سود بازاریاب به حساب بانکی او واریز می شود.

این کسب و کار مدت های طولانی است که در خارج از کشور انجام می شود، امروزه در ایران هم چنین کسب و کارهایی رونق زیادی گرفته و هم صاحبان کسب و هم بازاریابان از این طریق به درآمدهای میلیونی یا میلیاردی رسیده اند.

از اینکه می‌خواهید با ما همکاری کنید بسیار خوشحالیم

سیستم همکاری در فروش تنها بر روی انگیزه های مالی برای جذب سفارش از طریق همکار تکیه دارد. این روش کار بسیار ساده است و ادامه به مواردی اشاره خواهیم داشت که این سیستم چگونه عمل می کند؟ شما به عنوان بازاریاب بعد از عضویت در سایت یک پنل کاملا اختصاصی دریافت خواهید کرد . که از طریق لینک های اختصاصی شما در پنل از محصولات و انتشار ان در فضای مجازی و تشویق خریداران میتوانید پورسانت دریافت کنید .  میزان پورسانت از ۱۰ درصد تا ۴۰ درصد متغییر (بر اساس نوع محصول و فعالیت ) متغییر می باشد .

چرا کسب درامد با میدیوماه ؟!
ویژگی هایی که برای موفقیت نیاز است. ایده آل برای افراد مبتدی و حرفه ای. شروع کنید. رایگان است گزارشات سریع محصولات منحصر به فرد ضمانت محصول از سمت ما پشتیبانی تمام وقت

ورود به پنل همکاری در فروش

شرایط عضویت در سایت همکاری در فروش میدیوماه

برای عضویت بخش همکاری در فروش سایت میدیوماه و کسب درآمد مناسب از آن، نیاز به سرمایه نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پر مخاطب هم نیست و تنها کافیست که یک وب سایت، کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با ترغیب هر تعداد کاربر به خرید از میدیوماه ، پورسانت دریافت کنید.

منتظر چی هستی ؟ همین حالا به جمع ما بپیوندید. کلیک کن


بارگذاری

حذف